Sertifikalı Değirmencilik Eğitimi Programı açıklandı

TABADER, 21-23 Mart tarihleri arasında İDMA fuar alanındaki toplantı salonlarında Sertifikalı Değirmencilik Eğitimi düzenleyecek.

TABADER, sektörün nitelikli insan gücü ihtiyacına yönelik eğitim hedeflerini yerine getirmek için İDMA 2019 Fuarı esnasında, 21-23 Mart tarihleri arasında fuar alanındaki toplantı salonlarında Sertifikalı Değirmencilik Eğitimi düzenleyecek. Eğitimler, un ve yem sektörlerine yönelik olarak  İngilizce-Türkçe olmak üzere 2 dilde düzenlenecek. 3 gün sürecek eğitimlerin ilk gününde enerji yönetimi, inovasyon, ar-ge, ür-ge, kalite kontrol, risk analizleri gibi hem un hem yem sektörünü ilgilendiren ortak konular ele alınacak.

Sonraki iki gün tahıl (un) değirmenciliği ve yem değirmenciliği alanlarına özel olarak depolama teknikleri, dünyadaki yeni trendler, diyagram, katkı maddeleri ve vitaminler, kalite kontrol, otomasyon, makine ve mekanik bakım, rasyon hazırlama, ön temizleme ve kırma hatları gibi konular ele alınacak. Alanında uzman akademisyen ve endüstri temsilcilerinin vereceği teorik eğitimler, fuar alanında düzenlenecek yeni ürün ve teknoloji demolarıyla desteklenecek.

Katılımcılar, 3 gün sürecek eğitimin ardından sertifikalarını alacak. Eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgilere ve kayıt formuna www.tabader.org üzerinden ulaşılabilir.

EĞİTİM PROGRAMI VE  KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ>>>