define('DISALLOW_FILE_MODS', true); 2. IGP 2021 Uluslararası Tahıl ve Bakliyat Zirvesi | Tabader

2. IGP 2021 Uluslararası Tahıl ve Bakliyat Zirvesi

TARİH: 11-12 Mart 2022
YER: İSTANBUL
SAAT: 10:00 – 18:00

Daha önceki ismi IFP’2019-Uluslararası Un, Yem, Bakliyat Zirvesi olan zirvenin kapsamı genişletilerek IGP   (Uluslararası Tahıl ve Bakliyat Zirvesi) olarak değiştirilmiş ve yeni ismi ve kapsamı ile 11-12 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Düzenlenecek olan zirvede yurtiçi ve yurtdışından önemli sektör örgütlerinin katılımının yanı sıra zirve kişi, firma, kurum, kuruluş, girişimci ve araştırmacılara açık olacaktır. Zirve sonunda uluslararası düzeyde zirve bildirgesi yayınlanacaktır.

Zirve’nin amacı:

Zirve’nin amacı; tahıl, un, yem ve bakliyat sektörleri için konusunda uzman, görüşleri ile sektörlere yön çizecek değerli panelistlerimizin görüşlerini sektörlerle paylaşarak, sektörlerin mevcut durumları ile birlikte, stratejik gelişimlerini şekillendirmek ve geleceğe yönelik öngörüler ortaya koymaktır. Sektörlerin geleceğe yönelik kendi stratejilerini hazırlamalarında bu Zirve’nin vizyoner bir görüş ortaya koyması hedeflenmektedir.

Zirve sonunda panelistlerimizin de görüşlerinin yer alacağı “Zirve Bildirgesi” açıklanacak ve 6 dilde dünya kamuoyuna medya kanalları ile duyurulacaktır.

Zirvede yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcileri ile birlikte firma temsilcileri ve medya kurumlarının yer alacağı nitelikli dinleyiciler yer alacaktır.

 

                                         

Kontrol edin

TAHIL VE BAKLİYAT İŞLEME TEKNOLOJİLERİ, DEPOLAMA VE ANALİZ SİSTEMLERİ DERNEĞİ ÜYELERİ;

Derneğimizin olağan Genel Kurul Toplantısı, 11.05.2022 tarihinde Dernek merkezimizde Birlik San. Sitesi Birlik 1 İş …